Дивовижний відпочинок у пустелі: казковий готель у піщаній дюні Саудівської Аравії

Дивовижний відпочинок у пустелі

Велику частину території королівства Саудівська Аравія займають пустелі. Саме тут планують звести новий готель, який матиме унікальні деталі та форми. Розроблений в рамках першого етапу проєкту «Червоне море», готель «Південні дюни» повинен бути відкритий у 2022 році. Творці оголошують новітній проєкт як «найамбітніший розвиток туризму у світі».

Закрита та консервативна Саудівська Аравія розпочала програму вдосконалення та розвитку туризму. В країні ведеться масштабне будівництво нових комплексів, як на віддалених островах, так і серед однієї із найбільших пустель країни.

Архітектурна студія Foster+Partners презентувала новий проєкт під назвою Southern Dunes — це готель в піщаних дюнах Саудівській Аравії. Комплекс розроблений в рамках програми Червоного моря — спеціально створений проєкт з розвитку туристичного бізнесу на західному узбережжі країни.

Споруди будуть зведені із легких та простих матеріалів

Готель Southern Dunes буде містити 40 вілл з асиметричною дерев'яною покрівлею. Компанія Foster+Partners спроєктувала будівництво готелю з використанням матеріалів, які підходять для пустелі.

Готель оточений пустельним ландшафтом

Туристичний комплекс побудований приблизно за 100 кілометрів на північний схід від міста Умлудж, пляжного містечка на узбережжі Червоного моря Саудівської Аравії. В будівництві планують мінімізувати використання матеріалів з високою тепловою масою, такі як камінь або бетон.

Споруди із дерев'яними рамами увінчаними тканиною

Поряд з гостьовими віллами також планують розташувати приймальні, спа-центр, великий басейн та кілька ресторанів. В рамках проєкту запланована будівля для персоналу на 700 співробітників.

Архітектурна студія має намір виготовляти елементи за межами майданчика, щоб пришвидшити процес будівництва.

Лілія Імбіровська-Сиваківська

джерело

27 лютого 2021 , 00:39