Двері. Міжкімнатні двері

Всі бачили звичайні двері, двері бувають різні: міжкімнатні дерев'яні, вхідні металеві. Я розповім лише про міжкімнатні.

При вході в будинок ми входимо в вхідні двері, як я вже говорив, вхідні майже завжди металеві, деякі бувають навіть дерев'яні, ладно не вдаватимемося в подробиці, наше завдання: детально розібрати міжкімнатні двері.

Після входу в вхідні двері, в кімнатах є ще двері, ці двері називають міжкімнатними, тобто міжкімнатні двері-це ті двері, які поділяють одну кімнату від іншої.

Вони потрібні для відгородження територій. Припустимо хтось дивиться телевізор, а ви хочете поспати, ви просто закриєте двері, може спати скільки завгодно.

Також двері потрібно для непотрапляння в вашу кімнату різних запахів. Виготовляються вони з теплоізоляційних листів, між якою закладається шар вогнетривкої вати, а самі листи кріпляться на обв'язку з масиву деревини. Подібна двері можуть витримати 1 годину вогню.

Ці двері дуже дорогі, це ціна виправдовує якість. Вони можуть по-різному відкриватися і тому їх ділять на: орні, розсувні і маятникові двері. Маятникові двері обертаються навколо своєї осі, у них немає петель. Ви напевно бачили по телевізору ці двері, ви помічали, що вони обертаються.

Ще двері діляться на прямокутні і арки, прямокутні, це звичайні двері схожі на вхідні, тільки виготовляються з іншого матеріалу. А арка, це вид двері, який має у верхній частині дверей закруглений вигляд. Я розповів найнеобхідніше, думаю це стаття була вам корисною, бажаю удачі, поки.

Автор: Альога