Двері

Двері САГАН

Металеві вхідні двері «САГАН» — це практично необмежений вибір стиля і розміру, і завжди неперевершені характеристики якості.

Вхідні двері із замірами, доставкою, встановленням і гарантійним обслуговуванням — усі ці послуги ми пропонуємо Вам на дуже вигідних умовах

Двері БАСТІОН

Двері «Бастіон» — широкий асортимент. Двері, оброблені МДФ ламінованим панелями, — це витончений дизайн, прийнятна ціна. Панелі МДФ мають відмінні експлуатаційні характеристики. Накладки досить щільні і стійкі до механічних пошкоджень. Прекрасно очищаються в разі забруднень.

Двері WDS

двери wds

Двері «Аплот»

Компанія «Аплот» — виробник вхідних металевих дверей, що працює на ринку України з 2004 року. Протягом 10 років ТМ «Аплот» є гарантією надійності на українському ринку вхідних дверей. Ми змінюємось та прогресуємо разом зі світовими тенденціями, щоб наші вироби забезпечували надійний захист житла та приватності особистого простору.

Висока якість продукції та рівень сервісу, що надаються компанією «Аплот», дозволяють нашим споживачам зосередитись на зовнішньому вигляді вхідних дверей.

Широкий модельний ряд включає в себе не тільки стандартну серійну продукцію, а й індивідуальні замовлення, що дозволяють клієнту вибирати розміри, варіанти покриттів і різноманітні декори (художня ковка, вітраж, інкрустація). Виробництво продукції «Аплот» здійснюється з використанням безпечних для здоров'я якісних матеріалів, які поставляються провідними компаніями. Серед них — плівка Vinorit від «Kibbutz Нaogen» (Ізраїль), ДСП від «Kronospan» (Польща), дверні замки «Mul-T-Lock» (Ізраїль), «Mottura» (Італія), «Kale»(Туреччина). Усі вироби ТМ «Аплот» мають сертифікат вогнестійкості.