Перепланування двушки — видалення окремої кухні

Цілями перепланування приміщення є підвищення його комфортності, розбивка на зони, збільшення кількості вільного місця. Різні варіанти перепланування особливо цікаві для двокімнатних квартир, так як це необхідність розподілити обмежений простір. Для того щоб зробити такі маніпуляції, вам слід зробити наступні, описані нижче кроки.

Для того щоб розбити приміщення на окремі по функціональності зони, багато дизайнерів і жителі квартир починають з роботи над зоною кухні. Зараз найбільш прийнятий варіант — це об'єднання кухні з вітальні в малорозмірних квартирах, з тим щоб створити варіант кухні-вітальні. Таке загальне простір потім, застосуванням різних використовуються для цього технік, ми ділимо на зони. В даному випадку — зони приготування їжі, і її вживання, якщо висловлюватися сухо технічно.

Для організації міні-кабінету або міні-майстерні, окремого робочого місця для кого-то з членів сім'ї, із загального простору, отриманого шляхом об'єднання кухні, залу, і, можливо, передпокої, вичленяється куточок невеликого розміру, але достатній для плідної самоти. Частина, що залишилася кімната відходить під дитячу або спальню. Наявність окремого місця для роботи дуже важливо в квартирі і може принести вам згодом свої плоди. Можливо, більш містку житлоплощу.

Ну а поки повернемося до наших квадратним метрам. Існує і метод створення квартири-студії. Це досить радикальне рішення, засноване на повне знищення всіх перегородок в квартирі, крім санвузла та ванної, і може бути ще якогось господарського приміщення. Таким чином у вас виходить зал, в якому можуть бути розміщені будь-які житлові зони, поділ яких, як уже було сказано, є темою окремої статті. Труднощі в цьому випадку в тому, що знести всі стіни і перегородки у вас вийти тільки якщо вони не є для будинку несучими, і якщо їх знесення не заборонить відповідна комісія.

Попередній варіант із залишенням другий кімнати, так званої «задній», більше підходить для того, хто живе сім'єю — особливо якщо в ній зростають або очікуються діти. А ось простора, вільна для творчих ініціатив квартира-студія — це прекрасний варіант для холостяцького життя, яка не вимагає особливих зручностей і може протікати в такій залі, де можна і відпочивати, і приймати друзів. Також в такому приміщенні зручно буде працювати між вечірками, так як воно все може бути зайнято особисто вами, як єдине робоче і творчий простір.

Автор: Bolshakov