Газові функціональні плити GRETA

Газова або електрична плита — неодмінний атрибут будь-якої кухні. Величезний асортимент товару ставить людину перед вибором, яку саме купити плиту, газову або електричну, щоб підходила за габаритами і до інтер'єру, а головна мета придбання, це швидке і комфортне приготування їжі. Важливим фактором вважається простота в експлуатації і підходяща, демократична ціна. Фірма GRETA випускає зручні, досить потужні і недорогі плити.

Збираються плити в Україні з імпортних комплектуючих і оснащуються системою газового контролю, яка в разі згасання полум'я застерігає газову витік.

Плити ГРЕТА компактні, шириною всього 50 см, що дуже зручно для невеликих кухонь. Випускаються в декількох кольорах. Різноманітність колірної гами допоможе підібрати плиту до будь-якого інтер'єру.

4 конфорки, що відрізняються розмірами, регулятори з вбудованими в них кнопками електропідпалу, газконтроль і функцією мінімальний вогонь для досягнення найменшого полум'я, яка полягає в тому, що газ відразу подається по максимуму, а в міру повертання регулятора , подача газу йде на зменшення. В результаті полум'я виходить мінімальним, що набагато краще, ніж в звичайних плитах, коли користувачеві доводиться на око довго відловлювати момент, щоб вогонь ледь горів, але при цьому не згасав, і не задував. Найдешевша модель цими функціями не обладнана. Електропідпалюванням оснащені плити, моделей 1470-00, 07 S, 07, 06. Металева жорстка решітка складається з 2 частин з прикріпленими до неї пластиковими ніжками, щоб не подряпалася емаль, що збільшує термін служби.

Є кришка для захисту від пилу; зі скла в моделях -07, 07 S, 10, залізна -06, 16, 22, в плитах моделей 12 і 17 кришка відсутня.

Плита оснащена духовим, або жарочною шафою, об'ємом 54 літра. Поверхня зсередини покрита емаллю для легкої чистки і меншого приставання жиру. У комплекті решітка і глибоке деко. Скло двері духовки подвійне, міцне. Моделі -06, 07, 07 S і 10 оснащені підсвічуванням духовки, щоб спостерігати за приготуванням страв, не відкриваючи дверцята.

Для зручного зберігання кухонного начиння під духовкою плити в моделях -07 і 07 S є висувний металевий короб, у моделей -06, 10 і 16 він відкидний, а у моделей -17 і 22 відсутній.

Щоб при відкриванні дверцят духовки плитка не нахилялася вперед, для противаги надається своєрідний цегла.

Крім документів, технічного паспорта та гарантійного талона, в комплект входять 4 ніжки (необхідно встановлювати самостійно, укрутивши в отвори нижньої частини плити), прокладки і форсунки для різних типів газу.

Невисока вартість, співвідношення ціни і якості, сучасний зовнішній вигляд, простота експлуатації роблять цей товар конкурентоспроможним. Газова функціональна плита GRETA підійде до інтер'єру будь-якої кухні, заощадить сімейний бюджет і буде чудовим помічником в приготуванні якісної та корисної їжі.

Автор: Ірина Красницька