Інтер'єрні рішення для маленьких прихожих

14 інтер'єрних рішень, які варто взяти на замітку власникам маленьких прихожих

Ефективні поради щодо дизайну маленького передпокою.

Якщо театр починається з вішака, то квартира — з передпокою-прихожої. Ця маленька кімната — перше, що бачать гості, тому перед нею стоїть важливе завдання створення першого враження. На жаль, більшість з нас тулиться на невеликих площах радянської забудови, яка не дає розвернутися в плані дизайну.

Проте, навіть у такій ситуації є вихід. Як створити ідеальний передпокій, і який стиль для нього пасуватиме — далі нашому огляді.

1. Нестандартне зберігання

Нестандартні системи зберігання

Вузька прихожа з білосніжними стінами, родзинкою якої стали нестандартні системи зберігання. З одного боку відразу впадає в очі вішалка з яскравими гачками, а з іншого — велика перфорована панель.

2. Шафка для взуття

Оригінальні вішалки і шафка для взуття

Ще один приклад невеликого передпокою, де основний упор зроблений на оригінальні системи зберігання: відкриту полицю для взуття і незвичайні гачки для сумок і верхнього одягу.

3. Контрастне рішення

Темний коридор із білосніжними шафками

Вузький коридор із темними графітовими стінами і контрастними білими шафами з абсолютно гладкими фасадами. На окрему увагу заслуговує лаконічне дзеркало в простій чорній рамі, яке відмінно доповнює мінімалістичний стиль цього передпокою.

4. Яскрава деталь

Передпокій в американському стилі

Невеликий передпокій в американському стилі з відкритою дерев'яною вішалкою і вузьким металевим пеналом насиченого синього кольору.

5. Класичний дизайн

Невеликий передпокій у класичному стилі

Невеликий передпокій, який точно сподобається всім консерваторам і прихильникам класичного стилю. Стіни коридору пофарбовані в чистий білий колір, одна з них задіяна під кутовий стелаж із вішалками і полицями, а друга має глибокі ніші, заповнені красивими плетеними кошиками.

6. Лимонна свіжість

Маленький передпокій із лимонно-жовтими стінами

Свіжий і нехитрий інтер'єр маленької прихожої з лимонно-жовтими стінами, вузькою підвісною шафкою, затишним диваном і місткою шафою, прихованою за великими дзеркальними дверима.

7. Мінімалізм

Сучасний передпокій у мінімалістичному стилі

Лаконічний дизайн сучасного передпокою, оформленого в мінімалістичному стилі з еко-елементами. Стіни цього невеликого простору є шафками, прихованими за абсолютно гладкими фасадами, а навісна лава з дерев'яною стільницею стала своєрідною прикрасою інтер'єру.

8. Прості рішення

Прості рішення в маленькому передпокої

Передпокій зі світло-сірими стінами, в якому немає громіздких меблів, — тільки компактні полки, яскрава вішалка для одягу і невеликий комод.

9. Велике дзеркало

Передпокій із величезним дзеркалом

Світлі кольори і великі дзеркала — два відомих прийому, здатних візуально збільшити площу скромного простору. Рекомендуємо звернути увагу на оригінальну вішалку з жовтих рейок і вузький відкритий стелаж.

10. Колоритний інтер'єр

Барвистий передпокій з оригінальним дизайном стін

Неймовірний інтер'єр маленької прихожої, родзинкою якої став незвичайний барвистий дизайн стін. Дві з них пофарбовані в приємний салатний відтінок, а одна повністю прикрашена різнокольоровими дерев'яними панелями.

11. Дерев'яні рейки

Стильний передпокій із дерев'яними рейками

Цей передпокій був б зовсім звичайним, якби не стіна і стеля з дерев'яних рейок

12. Підсвічування

Невеликий передпокій із грамотним освітленням

Стильна прихожа в нейтральних тонах з одним-єдиним предметом меблів, що поєднав у собі тумбу-диванчик і вузький пенал для зберігання верхнього одягу. Доповнює картинку грамотне підсвічування і сірі панелі.

13. Елегантність

Елегантний світлий передпокій

Елегантна прихожа у світлих тонах із канапкою в ніші, м'якою стьобаної панеллю і невеликою багатофункціональною шафкою із дзеркалом.

14. Модерн

Продуманий і стильний інтер'єр маленької прихожої

Передпокій, який, незважаючи на скромні розміри, має стильний вигляд завдяки поєднанню різних фактур. Тут цегляні стіни білого стіна гармонійно поєднуються з лаконічними шафками і диваном із натурального дерева.

джерело

16.04.2020