Корисні поради для ефективного домашнього прибирання

Для багатьох із нас прибирання — одне з найменш улюблених занять. Але, на щастя, є багато способів зробити цей неприємний процес набагато простішим. І головне, всі вони вимагають лише мінімальної кількості часу і зусиль, а деякі навіть не потребують необхідності купувати будь-які спеціальні миючі засоби.

Щоб зробити ваше життя простішим, ми покажемо вам кілька найхитріших трюків для очищення вашого будинку.

1. Віконні рами

На раму насиплемо харчову соду. Використовуючи розпилювач, розпорошите на соду розчин оцту і води у співвідношенні 1 до 1. Потім ретельно почистіть раму щіткою, потім паперовою серветкою, після — вологою ганчіркою. Результат вас порадує.

2. Оббивка дивана

Змішайте 1 ст.л. соди, 1/3 склянки оцту, трохи гарячої води і 1 ст.л. прального порошку. Засіб чудово працює для видалення плям з оббивки крісел і диванів.

3. Міжплиткові шви

Бруд і цвіль у міжплиткових швах можна легко знищити, протираючи їх сумішшю соди і оцту. Суміш наноситься на шви, а потім залишається на кілька хвилин і змивається водою. Потім просто протріть насухо чистою ганчіркою.

4. Піч

Власники ресторанів купують хімію, щоб утримувати плити в чистоті. Але вам такі витрати ні до чого, а перебирати ефективні засоби для чищення занадто дорого. Налийте нашатирний спирт у маленьку ємність і поставте її у вимкненому духовку на ніч. На наступний день жир зі стінок буде легко очищатися. Пахнути нашатир буде не довго, але про всяк випадок відчиніть вікна під час чищення.

5. Хромовані крани

Щоб хромовані поверхні не вимагали чистки дуже довго, протріть їх вощеним папером. Незабаром ви будете набагато рідше витрачати час на очищення кранів.

6. Мікрохвильовка

Налийте склянку води у великий контейнер. Додайте у воду пару столових ложок оцту. Помістіть контейнер у мікрохвильову піч, увімкніть і почекайте, поки вода не почне випаровуватися. Вимкніть мікрохвильову піч і залиште її на 15 хвилин, після чого відкрийте дверцята. Потім вийміть контейнер і протріть внутрішню частину мікрохвильовки вологою губкою.

7. Столове срібло

Візьміть великий контейнер і прокладіть його дно алюмінієвою фольгою. Заповніть контейнер гарячою водою і додайте пів склянки солі і пів склянки соди. Замочіть ваше срібло в цій суміші на 30 хвилин, потім промийте і протріть м'якою сухою тканиною. Усі темні плями повинні зникнути.

8. Обробні дошки

Переконайтеся, що дошка суха, а потім протріть її сіллю. Після ретельно протріть її губкою або щіткою, під струменем гарячої води. При необхідності повторіть процедуру.