Квартира без обробки: плюси і мінуси

Ви купили квартиру в новому будинку. Вітаємо! Чому вам стало сумно? Зрозуміло ... Квартира без обробки. Має бути ремонт. З чого почати? І хто буде робити ремонт? Це головні питання, які треба вирішувати в першу чергу.

Ваша нова квартира являє собою бетонну коробку без світла, газу і комунікацій. Але тут є свої плюси і чималі. По-перше, ви купили квартиру на 10% дешевше. По-друге, є можливість перепланувати, проявити творчість і відремонтувати під себе, не витрачаючи сили на переробку (адже переробляти то нічого). І починати можна відразу ж. Важливий момент: такий ремонт повинні виконувати, звичайно ж, фахівці.

Якщо вас не влаштовує планування квартири, і ви вирішили її змінити, то необхідно узгодження. Роботи можна починати тільки після підписання всіх документів на дозвіл перепланування.

Для якісного ремонту необхідний дизайн-проект, кошторис витрат з переліком всіх робіт: електро та водопостачання, обробка, матеріали і навіть розстановка меблів-все має бути врахована. У Москві такий дизайн-проект коштує від 500 рублів за квадратний метр. Звичайний стандартний ремонт можна зробити і без цих витрат. Тоді приготуйтеся в процесі ремонту, а може бути і потім, виправляти помилки.

Отже, ви визначилися з планом робіт. Тепер потрібно шукати виконавців. Для цього можна найняти бригаду або доручити ремонт фірмі. Другий варіант більш надійний, але і більш дорогий. Краще вибирати виконавців за рекомендацією.

Спочатку виконуються сантехнічні та електротехнічні роботи. Купити електроматеріали ви можете самі, а сантехніку доручіть фахівця.

Потім первинний етап обробки квартири, вирівнюються стелю, стіни і підлогу. Підлога вистилається спеціальної суміші, що вирівнюють.

Після цього приступають до чистової обробки квартири. І тут ви можете проявити свою творчість. Матеріалів і способів перетворити свою квартиру в істинний шедевр чимало, і тут вашої фантазії немає меж.

Порада: ремонт потрібно робити без відкладання переробок. Як показує практика: що не зроблено зараз — залишається на довгі роки.

Автор: Svet25