Квартира студія

Цей вид квартир з'явився в Америці в 20-х роках минулого століття. І відразу придбав популярність у студентів і творчих людей того часу. В наш час, коли в квартирах вторинного ринку робилася масова перепланування, тоді і з'явилися перші квартири-студії, перероблені з двокімнатних квартир.

Що зараз називають квартирою-студією? Компанії забудовники визначають, що квартира-студія це квартира без поділів на окремі кімнати, крім санвузла.Форма квартири може бути квадратної або прямокутної витягнутої, без лоджії або балкона. Існують студії преміум класу, в яких присутня велика панорамне вікно. Розташування квартир приблизно однакове: ближче до вхідних дверей кухня і санвузол, в кінці кімнати імпровізована спальня.

Для кого будуються квартири студії? Цей вид нерухомості може бути цікавий широкому колу покупців, адже вартість студії менше, ніж вартість однокімнатної квартири. Значить, вона буде цікава молодій сім'ї, у якій ще не вистачає коштів на окрему однокімнатну квартиру. Сім'я пенсійного віку теж із задоволенням розміняла б свою дво- або трикімнатну квартиру на студію. Адже комунальних платежів буде менше. Людей творчих професій зацікавило б таке придбання, тому що можна придбати і житло і майстерню. Початківець самотній бізнесмен зміг би купити студію, тому що він зайнятий цілий день, і приїжджає додому тільки ввечері відпочивати.

Як і у всіх квартирах, в студії є свої недоліки, які можуть зажадати додаткові витрати. Потрібно обов'язкове пристрій кухонної витяжки, поліпшити опалення, продумати можливість трансформації меблів.

В останні роки у великих містах значно розширився попит на такі квартири, і компанії забудовники пропонують кілька видів квартир-студій. Квартири малого метражу досягають максимальної житлової площі рівній 28 кв. метрів. Квартири бізнес класу, обладнані системою вентиляції, поліпшеного опалення продаються площею до 80 кв. метрів. Квартири преміум класу пропонуються з панорамними вікнами, з красивим видом на водоймище, і досягають площі до 120 кв. метрів.

Молодіжний і творчий дух цих квартир привертає увагу багатьох потенційних покупців, які недавно ознайомилися з такою пропозицією на ринку нерухомості.

Автор: Володимир