Маленькі хитрощі при здійсненні ремонту

Ремонт своїми руками — дуже відповідальна справа. І перед тим як його розпочати, необхідно продумати всі деталі: від вибору фарби до підлогового покриття.

Багато-хто, розпочинаючи робити ремонт, не приділяє цьому питанню належної уваги, тому через якихось пару місяців починають проявлятися все «недоробки». Ремонт стає тягарем і вже опускаються руки від того, що все так погано і не злагоджено виходить. Звичайно, можливий варіант найму робітників для вашого ремонту. Однак за роботу хороших фахівців, відповідно, і грошей потрібно заплатити чимало.

При рішенні самостійно провести ремонт варто звернути увагу на наступні важливі «дрібниці»…

*****

Якщо необхідно просвердлити кахель з мінімальною ймовірністю його розколу, спершу слід видалити глазур із місця майбутнього отвору. Бажано користуватися мітчиком і молотком.

При необхідності вбити цвяхи в планку, яка пружинить, слід скористатися струбциною. І таким чином можна досить легко втиснути цвяхи туди, куди треба.

При додаванні спирту в воду, розведений алебастр буде більш еластичним і м'яким, схожим на пластилін. Це допоможе уникнути труднощів із замазкою вузьких щілин.

Багато людей стикаються з проблемою, коли дошка розколюється навпіл при спробі забити в неї цвях. Для запобігання розколу дошки необхідно трохи затупити кінчик цвяха — це не дозволить дошці тріснути.

Якщо у вас приватний будинок і є невеликий сад, то всі електричні кабелі, водопроводи і різні трубопроводи необхідно прокладати під тротуарами. Це допоможе уникнути в майбутньому їх пошкоджень при розкопках або інших подібних роботах.

Якщо у вас на підлозі лежить дерев'яний паркет, то кріплення плінтусів проводиться тільки до стіни або тільки до підлоги. В іншому випадку паркет може бути нерівним, коли, наприклад, одна дошка буде випирати в порівнянні з іншого.

Для того, щоб ДСП не тріскалася і не відколювалася під час розпилу, необхідно її змочити гарячою водою в тому місці, де проводиться різання. Тоді вся процедура пройде без розколів.

Видалення побілки — справа вельми пилова. Щоб цього уникнути, необхідно промазати потрібне місце клейстером, потім дати йому підсохнути і тільки після цього зішкрібати.

Якщо вам необхідно забити цвяхи в деревину твердої породи, то цвях необхідно змастити милом. Тоді цвях зайде набагато легше і при цьому ймовірність вигину цвяха зводиться до мінімуму.

Розчин цементу рекомендується готувати за допомогою вил. Таким чином і робота набагато полегшиться, і сам розчин вийде набагато однорідніше — без зайвих грудок.

Якщо робочий пензлик має властивість втрачати свої ворсинки, то найпростіший спосіб усунути цю проблему — промазати його будь-яким універсальним клеєм.

Якщо ви користуєтеся валиком для нанесення фарби, зробіть на самому початку кілька мазків хрест-навхрест, а потім продовжуйте фарбувати як зазвичай.

Якщо вам треба щось відрізати пилкою, а вона не в найкращому стані, тобто з погано розведеними зубами, то в такому випадку допоможе змазування милом різальної поверхні.

Для того, щоб домогтися бажаного відтінку водоемульсійної фарби, необхідно додати в неї анілінових барвників і ретельно перемішати.

Якщо ваші стіни пофарбовані олійними фарбами, то їхнє видалення становить велику проблему. У такому випадку пропрасуйте фарбу праскою через фольгу до розм'якшення, а потім видаліть її зі стіни без зайвих труднощів.

Якщо ви вирішили покласти у себе в квартирі лінолеум, то необхідно точно визначитися з його розмірами. Щоб лінолеум рівно ліг, винесіть усі меблі з кімнати. Велике значення в правильному укладанні лінолеуму має наскільки рівна підлога. Якщо є дефекти, то необхідно скористатися шпаклівкою і ґрунтовкою. Лінолеум рекомендується брати розміром на 5 см коротше і покласти його рівно на підлогу на кілька днів. За цей час він «відлежиться» і розшириться, після чого можна буде його закріплювати.

*****

Ці маленькі хитрощі допоможуть уникнути в майбутньому досить великих проблем при здійсненні довгоочікуваного ремонту.