Мінімалізм для маленької прихожей (передпокою)

Очевидно, що основна перевага мінімалізму для оформлення передпокою — коли звичайна маленька прихожа на вигляд максимально простора.

Одна з проблем більшості невеликих стандартних квартир — крихітний передпокій. Але не всі морально або матеріально готові до великого ремонту з переплануванням, тому оформлення в стилі мінімалізм здатне частково врятувати ситуацію.

Кольори передпокою

Вибір квітів і текстур, зрозуміло, вкрай важливий для оформлення маленького передпокою. Щоб коридор став здаватися просторіше, вибирайте світлі кольори. Стіни, пофарбовані в пастельні кольори, як би розсунуть простір.

Стіни

Не завадить яскравий і оригінальний акцент у вигляді панелей, що імітують кам'яну кладку, натуральне дерево (або не імітації, якщо бюджет не дуже обмежений). Цікавою буде на вигляд фактурна штукатурка, 3D-панелі.

Меблі в маленькому передпокої

При оформленні маленького передпокою не варто ставити багато меблів. Тим більше, це стосується прихожої у стилі мінімалізм. Меблів має бути мало, її форми повинні бути лаконічними, при цьому функціональність не повинна постраждати.

До речі, варто звернути увагу і на металеві меблі — вони прекрасно впишуться в стиль, а практичність їхня — вище всяких похвал.

Освітлення передпокою

Світло в минималистичному передпокої повинно бути досить яскравим, але не варто купувати люстри з великою кількістю лампочок або кілька бра. Оптимальним вибором, на думку дизайнерів, стане прихована світлодіодна стрічка.

Якщо ж ви віддаєте перевагу класичні світильники, зупиніться на варіантах найбільш простих і лаконічних форм.

Декор маленького передпокої в квартирі

Саме декор може стати тою яскравою плямою, яка розбавить стриманість форм і кольорів меблів, світильників. У такому передпокої будуть прекрасні на вигляд предмети як в класичному, так і сучасному стилі, головне, не перенаситити приміщення прикрасами.