Роботи з будівництва аеродрому в Дніпрі

Як просуваються роботи з будівництва аеродрому в аеропорту Дніпра

Як пише голова Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирило Хомяков, в аеропорту Дніпра тривають роботи першої черги будівництва нової злітно-посадкової смуги.

Зараз будівельники влаштовують тимчасові дороги та інженерні мережі, влаштовують виробничі бази, де будуть встановлені бетонні заводи та склади для інертних матеріалів, влаштовують будівельне містечко генерального підрядника.

У квітні 2021 року планується старт всіх ґрунтових робіт (після розроблення та погодження проекту рекультивації земель). У травні — старт бетонних робіт.

Перша черга будівництва передбачає зведення нового перону та руліжної доріжки, щоб з'єднати новий термінал з існуючою злітно-посадковою смугою на час будівництва нової смуги.

Нагадаємо, що договір на проектування будівництва злітної смуги аеропорту Дніпра був підписаний на початку березня 2020 року з ТОВ «Інститут Укрдорпроект». Проектувальник будівництва аеропорту Дніпра був обраний з четвертої спроби.

Наприкінці січня 2021 року, після численних затримок, був обраний генеральний підрядник, що будуватиме нову злітну смугу аеропорту Дніпра.

У лютому 2021 року був укладений договір із генпідрядником на будівництво злітної смуги аеропорту Дніпра. Роботи з будівництва аеродрому планують завершити у 2023 році.

Олег Гусак

джерело

23 березня 2021 15:47