Як підібрати міжкімнатні двері зі смаком і якістю

 

Вибір двері справа не з легких! На даний момент ринок з продажу дверей зріс в кілька разів! А як не помилитися з вибором і знайти те, що дійсно припаде до смаку не тільки Вам, але і буде гармоніювати з Вашим інтер'єром? Звичайно, можна вдатися до допомоги фахівця-консультанта, а ще краще дизайнера. Але як бути, якщо ця послуга Нам не по кишені? Що ж, давайте розберемося з проблемою разом!

Не варто відразу робити поспішних висновків, якщо Ви порахували, що даний, сподобався Вам товар найідеальніший варіант! Не дивлячись на всю привабливість двері, і в таких випадках можна знайти масу дефектів. Звичайно, якщо у Вас виникли підозри, можна скористатися допомогою продавця-консультанта. Але пам'ятайте їх основне завдання продати даний товар саме Вам, не дивлячись ні на що!

Що б у Вас не виникло проблем з установкою двері згодом, то, перш за все, необхідно заміряти отвір майбутніх дверей (те місце, куди встановлюється сама двері). Для цього за допомогою рулетки виміряйте відстань від однієї сторони прорізу до іншої, а так само його висоту. Варто пам'ятати, що за цими даними і вибирається розмір двері!

Зверніть увагу на самі двері. Якщо на ній є затемнені плями, а так само можливо не відразу впадають в очі зміни з кольором дверей, то брати такі двері, звичайно ж, не варто. Повільно проведіть по поверхні двері, якщо Ви відчули якісь перепади, виступи або шорсткість, то, про яку якість може йти мова ?!

Так само якісні двері можна визначити виходячи з деяких факторів! Діагоналі двері повинні бути однакової довжини (допустима похибка це 1-2 мм і не більше того)! Для перевірки вимірюйте відстань від одного кута двері до іншого по діагоналях. Не соромтеся попросити консультанта, що б він зробив завмер при Вас, і, звичайно ж, простежте за точністю показань!

На дверях не повинно бути сторонніх микродефектов, скажімо патьоків лаку, волосся, дрібного сміття і т.д. Так само поверхню дверей повинна бути повністю гладкою і приємною на дотик. Чи не затруднитесь провести рукою по верхній її частині! Багато виробників абсолютно халатно відносяться до даної ділянки, при цьому, іноді абсолютно не шліфуючи і не покриваючи лаком. А адже це може призвести до травматизму, скалка і іншим не приємним речам!

Якщо Ви хочете придбати двері з наявністю в ній стекол, то Вам необхідно перевірити якість наступним чином. Поторкайте злегка саме скло, якщо Ви відчули що воно трохи розхитане або має люфт в місцях для його закріплення, то брати такі двері, звичайно ж, не варто! Скло повинно бути відповідної товщини щодо, товщини двері. Якщо воно Вам здалося мало міцним, то тут варто задуматися, як даний товар переживе експлуатацію. При цьому на склі не повинно бути сторонніх плям або брудних слідів. Це велика похибка виробника! І брати таку продукцію не дивлячись на закиди продавця, не варто. Хтозна, чи зможете Ви згодом відмити дані плями?

І, звичайно ж, найбільш якісними дверима називаються ті, які виготовлені з натуральних порід дерева, мають прозорий фон при лакування і покриваються дорогим лаком! Якщо двері дуже затемнені, то це часом не тільки дизайнерська задумка, а спосіб приховати деякі або дефекти за товстим шаром морилки і лаку!

Так само велика увага зверніть на установку ручок на дверях. Вони не повинні відкриватися із застосуванням для цього великих зусиль, і будь-яких зазорів в місцях з дотику з дверима. Замковий механізм повинен працювати чітко, без будь-яких заїдань і зручний в обігу.

При виборі кольору двері наголос варто зробити на внутрішній інтер'єр кімнати: колір шпалер, декоративної штукатурки наявності світильників і т.д. Якщо у Вас затемнене приміщення, то двері бажано вибирати з наявністю скла. А якщо приміщення малих розмірів то тут може бути застосована двері з наявністю в ній дзеркал, це візуально розширить дане приміщення!

Як бачите вибір двері справа не з легких. І підходити до нього потрібно з повною готовністю. Не даючи Себе обдурити! Нехай Ваші нові двері будуть кроком в нове життя, повну комфорту і впевненості в якості обраної продукції!

Автор: Jon JC