Що повинен знати покупець, купуючи сталеві двері

 

Вибираючи металеві двері, слід особливу увагу приділити вибору замків. Бажано придивитися до замків фірми CISA. Це італійська фірма, що випускає досить широкий модельний ряд замків для вхідних дверей. Безумовно, є на ринку і інші моделі вітчизняного і іноземного виробництва, але завжди існує ризик купити дорогий, але не дуже надійний замок. Іноді продавці сталевих дверей йдуть на хитрощі, прагнучи зменшити ціну, вони запропонують вам відомий дверний замок, але, не кажучи про це, укомплектовують його слабкими циліндровими механізмами, і, скоріше за все, забудуть розповісти вам, що існує бронезащита на сувальдний групу і циліндр. У підсумку ви купите модель з дорогим, але не таким функціональним замком, як думали. Завжди запитуйте у продавця про всі додаткові функції, тому що недобрати в даному випадку, також нерозумно, як і перебрати. Може бути, вам і не потрібні супермодні «примочки».

Належну увагу приділіть теплоізоляції і звукоізоляції. Сталеві двері мають непомітну, але дуже важливу деталь — це ущільнювачі. Як і в ПВХ вікнах, одне з найголовніших переваг — це їх звуконепроникність. Якщо подумати, чому так відбувається, то висновок очевидний: адже склопакет нічим не заповнений, значить, вся справа в ущільнювачі.

Купуючи металеві двері, ви можете попросити провести один нескладний тест. Будь-які двері в будь-якому місці дверного полотна повинна при затиску тримати аркуш паперу. Все побачите самі, тут навіть не потрібні довідки і сертифікати відповідності. Будьте обережні, якщо вам пропонують товар, що має купу документів і довідок, але на ділі виглядає не надто переконливо.

Крім усього іншого, сталеві двері мають обробку, тому вибирати модель слід, покладаючись на свій смак і побажання. Сьогодні досить пропозицій, щоб вибрати двері своєї мрії. Замовляючи обробку дверей в каталозі, існує один мінус. Важливо, щоб вам доставили саме те, що ви вибрали на зображенні. Тут уже ніхто не дасть стовідсоткової гарантії на повну відповідність структури поверхні і забарвлення. Переважна більшість компаній не виготовляють дверні конструкції, а привозять їх на замовлення. З цієї причини, вони знаходяться в такому ж становищі, як і ви: не знають, яку саме двері привезуть. На жаль, багато дверні панелі вітчизняного виробництва виконують «на коліні», як наслідок, ринок перенасичений низькоякісними дверними фасадами.

У договорі купівлі-продажу повинні бути відображені всі деталі. Договір бажано вивчити до моменту підписання, щоб потім не довелося «кусати лікті». Про ціну поговоріть з менеджером. В його обов'язки входить розрахунок повної вартості конструкції з поясненням, що і за що з вас хочуть взяти. Калькуляція підсумків повинна бути доступною і зрозумілою простому покупцеві, інакше ви придбаєте «кота в мішку». Часом трапляється, що менеджер не може дати 100% гарантії про точність вимірів. Зазвичай це є наслідком ситуації, при якій сам замовник неправильно розрахував рівень підлоги, не хоче відривати старі лиштви або при ліквідації колишньої двері руйнується отвір. У перерахованих випадках компанія не несе відповідальності за невідповідність вимірів. Тому договір підписується в двох примірниках, один примірник залишається у клієнта з його підписом, що означає підтвердження зазначених вимірів. Для запобігання неприємностей добре завжди уважно читати документи, які ви збираєтеся підписувати.

Автор: Nevskaya