Топ-лист найпопулярніших видів обробки стін

 

Давно минули ті часи, коли все «багатство вибору» покриття стін зводилося лише до шпалер і керамічній плитці. Сьогодні будівельний ринок пропонує обширну кількість матеріалів для оздоблення стін. Давайте ж розглянемо найпопулярніші з них.

Перш, ніж приступити до ремонту стін, слід запам'ятати два основоположних правила. Перше правило: чорнова виготовка стін повинна бути якісною і відповідати певному виду покриття. Друге правило: наявність майстра, який знає свою справу і дійсно відповідає за якість. Це дуже важливо, тому що навіть самі, здавалося б, незначні нерівності стіни або помилки в роботі майстра можуть привести до вельми незадовільних результатів.

Отже, самі популярний і, як і раніше, гаряче улюблений багатьма вид обробки — це шпалери. З тих пір, коли шпалери клеїлися на газетку, їх різновид помітно збагатилася як за кольором, так і за малюнками, фактурою, розміром і способом нанесення. Сьогодні ринок будівельних матеріалів пропонує паперові, вінілові, металізовані, тканинні, пробкові, рідкі, а останнім часом все більшої популярності набирають натяжні шпалери. Окрема тема — це шпалери під фарбування. Найчастіше це шпалери на флізеліновій або паперовій основі, які мають рельєфну фактуру або малюнок, на які наноситься фарба. Міняти колір, не змінюючи шпалери можна до 10 разів.

Плитка. Найчастіше цей вид обробки використовують для обробки санвузлів і кухні. Але останнім часом плитку також можна побачити і в вітальні і передпокою. У такому випадку важливо врахувати, що приміщення має бути великим, щоб малюнок і фактура плитки були помітні і виділялися. Переваги кахельного покриття — це міцність, різноманітність форм, малюнка, кольору ...

Завдяки своїй відносній простоті в нанесенні і оптимальною ціною фарбування стін також користується широкою популярністю. Покрити стіни можна втиснути, воднодісперсіонной або акриловою фарбою. Такі види фарб нетоксичні і дають якісне покриття. В наш час є просто величезний вид фарб без запаху, колерувати їх можна самостійно або в спеціальних колерними автоматах.

Останнім часом декоративну штукатурку все частіше вибирають для оздоблення стін своїх квартир або будинків. Завдяки своїй практичності, вологостійкості і стійкості при механічному впливі цей вид покриття вибирають як для прихожих, так і для вітальні, спальні, дитячої. До переваг декоративної штукатурки варто також віднести широкий вибір колірної гами. Однак даний вид обробки потребують і певних фінансових вкладень.

Крім перелічених видів обробки можна також звернути увагу на обшивку стін декоративними панелями з пластику, ДВП, МДФ, ДСП ламінованих або покритих папером під дерево або камінь. Також при декоруванні окремих ділянок стін (арок, ніш, бордюрів) використовують тканину, скло, мозаїку, пробку або навіть камінь. Залишилося тільки вибрати!

Автор: TanyaDyagil