Порошкове напилення або плити МДФ — що краще для вхідних дверей?

Покриття металевих конструкцій додатковим матеріалом дозволяє надати залізним дверям особливий зовнішній вигляд і забезпечує новими властивостями. Головними, з яких є тепло і звукоізоляція. Для досягнення кращого ефекту потрібно розібратися у всіх тонкощах і деталях досліджуваного питання. Слід пам'ятати, що вхідні двері, виготовлені на замовлення для вашого конкретного випадку, прослужать довше і обійдуться в результаті дешевше, ніж покупка готового продукту в магазині. Технічні особливості металевих конструкцій раніше приводили до того, що вони виглядали абсолютно непривабливо, величезні опуклості металу в багатоквартирних будинках. Сучасні знання про обробку матеріалу і грамотне використання його головних властивостей дозволяє додати вашій двері привабливий вигляд, уникаючи зайвих витрат. Ви можете ознайомитися з двома найбільш якісними покриттями для сталевих пластин.

порошкове напилення

Найбільш поширеним видом покриття двері є порошкове напилення. Цей вид обшивки не завжди найдешевший, але в довгостроковій перспективі має максимальною ефективністю. Більш того, ви можете вибрати глянсове або матове оформлення вхідних дверей, під замовлення вам підберуть будь-яке забарвлення: від світло-зеленого кольору до самого пекучого червоного відтінку. Порошкове напилення не боїться зовнішніх фізичних порушень, йому не страшні подряпини і незначні відколи. Матеріал особливо стійкий до впливу вологи, вода для нього не представляє жодної загрози. Температурні зміни ніяк не вплинуть на зміни колоритності дверей, як і атмосферні — не призведуть до жодних наслідків. Корозія невідома цьому покриттю. Доглядати за чистотою доведеться, але застосовувати в очищенні від забруднень можна будь-яка хімічна засіб.

плити МДФ

Даний спосіб покриття двері підійде тільки тим людям, які не збираються економити кошти на зовнішніх переваги матеріалу. Двері виглядатимуть розкішними і дорогими, з унікальними властивостями. За таке задоволення доведеться платити не маленькі гроші. Плити МДФ виготовляють із тирси дерева при переробці їх на високих температурах. Тут представлені найрізноманітніші сполучення кольорів і форм. Особливістю даного покриття є його самостійна здатність стримувати входять шуми і морози, без додаткової ізоляції. Мають високі здібності до опору вологи, температурних змін. Матеріал екологічно чистий і безпечний.

Автор: ghostgirl474