Круті приклади оформлення коридора

На перший погляд це може здатися дивним, але коридор здатний виконувати більше функцій, ніж просто пов'язувати між собою кімнати в квартирі. Тут можна розташувати домашню бібліотеку або картинну галерею.Ми знайшли чимало цікавих прикладів перетворення цієї невеликої і безглуздої по плануванню кімнаті.

1. Яскрава пляма

Коридор здатний стати яскравою плямою всього інтер'єру квартири. У деяких квартирах коридор часто виконує ще й роль передпокої, цей прийом буде особливо актуальним саме в таких оселях. Колір варто вибирати той же, що зустрічається в кожній з кімнат, тільки в коридорі можна використовувати його більш яскраву або глибоку варіацію.

2. Стильний килим

Якщо ж експеримент з кольором здається дуже сміливим, то можна пограти з кольором килима або візерунком, який на ньому зображений. Якщо хочеться відвернути від чогось увагу, то потрібно вибирати яскраву і неординарну модель, коли ж хочеться задати трохи динаміки, то для цих цілей підійде килим з зигзагоподібним малюнком.

3. Фотогалерея

Часто так буває, що сімейні фото накопичуються в альбомах і на флешках роками, а прикрашати ними стіни особливо ніде. Тут на допомогу також прийде коридор, він здатний стати відмінним полотном для галереї. Щоб простір виглядало стильно і не перевантажено, варто вибирати для стін світлий нейтральний відтінок, а фото поміщати в темні рами.

4. Шпалери, як з обкладинки журналу

Мабуть, коридор — кімната, в якій найпростіше робити ремонт або оновлювати її інтер'єр. Все тому, що тут мало меблів і для перетворення не потрібні великі витрати. Наприклад, тут часто можна міняти обробку, замінюючи фарбування стильними шпалерами, як з обкладинки модного інтер'єрного журналу.

5. Оригінальна підлогове покриття

Цей прийом можна здійснити декількома способами — ще на етапі укладання підлогового покриття або з метою оновлення. У першому випадку потрібно підбирати не просто однотонні паркетні дошки, а комбінувати 2-3 кольори, які будуть добре гармоніювати між собою. А для того, щоб освіжити простір підлогу можна просто-напросто пофарбувати. Він буде виглядати незвично і цікаво, а також поставить певну динаміку в просторі.

6. Підвісні лампи

Багато борються з низькими стелями в інтер'єрі, а деяким незатишно в приміщеннях, де стеля занадто високий.Щоб уникнути неприємних відчуттів, необхідно встановити кілька підвісних ламп, які візуально збалансують простір і усунуть відчуття дискомфорту.

7. Рішення для широкого коридору

Деякі коридори настільки широкі, що їх інтер'єри виглядають нудно і нецікаво. В цьому випадку краще заповнювати порожній простір меблями, наприклад, поставити комод, стелаж або консоль.

8. Домашня бібліотека

Коли в квартирі багато книг, а в коридорі просторо, можна організувати в цій кімнаті справжню домашню бібліотеку. Для цього найкраще задіяти відкриті полиці або просторий стелаж по ширині однієї зі стін.