Як зробити ремонт крок за кроком від початку до логічного завершення

Для початку будь-яких ремонтних робіт слід з оріентіроватся, який — саме вид ремонту Вам необхідний: ремонт косметичний (коли переклеюють шпалери в квартирі або повністю в будинку і т.д. по дрібницях) або капітальний «євроремонт» (коли здійснюється перепланування приміщення, оштукатурювання стін , шпаклівка стель, вирівнювання підлоги і т.д.). Найнадійнішим способом в даній ситуації — найняти підрядника, укласти з ним договір про терміни виконання ремонтних роботах і розрахувати з ним кількість необхідного матеріалу.

Якщо ремонтні роботи у всьому приміщенні не здійснимо, в такому випадку потрібно почати процес ремонту з самої дальній щодо вхідних дверей будівлі і рівномірно просуватися, закінчуючи в коридорі. Робиться це для того, щоб при здійсненні ремонту в приміщенні, завжди накопичується будівельне сміття і доцільніше утилізувати його через те приміщення де ремонт ще не здійснювався.

При грамотному розподілі робіт, і для того щоб справи просувалися чітко і не залежали від особистих захоплень будівельників, слід вирішити всі нюанси до початку робіт. Іншими словами необхідно зробити (проект) план, за допомогою дизайнера або самому за допомогою інтернету програм. Дизайнерські послуги коштують як правило не дешево, але це доцільно в разі виконання євроремонту.

Досить часто при здійсненні ремонту раптово з'являється проблема в плані того, ніби яку — ні будь річ потрібна знести. Після цього необхідно досить велику частину робіт робити з самого початку, але при всьому при цьому досить акуратно і не поспішаючи, щоб самі демонтажні роботи були мінімальні. У зв'язку з цим знову — таки бажано звернути Вашу увагу на значимість проекту, за допомогою якого існує ймовірність працювати з ним і вносити виправлення на етапі обговорення, а не при конкретному процесі ремонту!

Слідом за тим як сміття прибраний і поставлені перегородки, монтується тепла підлога, робиться стяжка, вирівнювання при цьому площину статі. Потім, після того як вирівняний підлогу за допомогою стяжки, потрібно чекати його повного засихання.

Для всіляких використаних матеріалів момент просушування різниться, про дані властивості Ви зможете прочитати в анотації на упаковці. Коли виконується даний етап в роботі, одночасно слід проводити електропроводку. Потім, після того як електропроводка буде прокладена, необхідно скласти докладну схему всієї електропроводки в будинку. Зробити це необхідно заради того, щоб потім не свердлити і закручувати в стіну в тому місці, в якому прокладений дріт! Так само напередодні того як проводити лінію електропроводки потрібно звіриться з кресленням, щоб потім ні не зробити помилки з місцем розташування вимикачів і розеток.

У місцях загального користування таких як кухня, ванна і санвузол перш ніж починати прокладати електрику, необхідно оновити всі труби і зробити заново каналізаційну розведення трубопроводу, так само встановити рушник осушувач і підключити змішувач до умивальника. Потім після всього перерахованого вище тільки укладається на стіни і підлоги керамічна плитка.

Прокладати сантехніку, точно як і електропроводку, повинен робити фахівець. «Майстер по знайомству» може виконати свою роботу не зовсім так як треба, або що ні будь пропустити з уваги.

У міру завершення даного кроку в будівництві встановлюється вхідні двері і монтується кондиціонер.

Наступним кроком буде — монтаж вікон. Даний процес досить курний особливо демонтаж старих віконних систем. Після установки нових віконних блоків і підвіконь, потрібно затягнути поліетиленовою плівкою, щоб ні какакім ніяк не попсувати зовнішній вигляд в процесі наступних ремонтних робіт.

Потім при бажанні монтуються з гіпсокартону всілякі полички.

Потім після виконання всіх перерахованих вище робіт, слід починати оздоблювальні роботи, пов'язані з вирівнюванням стін. Такий етап в будівництві один з найдовших, тому як весь час свіжий шар розчину наноситься на висохлий попередній. А тому як площині стін в наших квартирах залишають бажати кращого, тому таких шарів можливо буде чимало.

Як тільки укладено підлогове покриття, підходить черговість установки дверей і наличників. Заключному фарбуються стіни, встановлюються плінтуси. Весь час витрачений на обробку залежить від використання необхідних матеріалів і технологій, а в результаті отримується результат задовольняє всіх.

У висновку все залишається встановити домофон, підключити нові світильники, поставити шафи і прикрасити залишився інтер'єр на свій смак і насолоджуватися створилося комфортом.

Автор: Yuriv Kovalyev