Заміна або ремонт вхідних дверей

Ще не так давно під заміною вхідних дверей розумілася заміна вийшла з ладу старої дерев'яної моделі на сталеву. Але в зв'язку з бурхливим зростанням житлового будівництва в останні роки з'явилася ще одна проблема. Вся справа в тому, що за проектом забудовник зобов'язаний ставити сталеві двері в багатоквартирних будинках, але мінус в тому, що проект не містить інформації про її класі взломостойкости. Тому забудовник купує оптом найдешевші моделі. Це, як правило, двері китайського виробництва, які не відрізняються від дерев'яних дверей. Крім того, якщо очевидно, що дерев'яні двері треба міняти, то металева конструкція може створити оманливе враження про безпеку. Замінити дешеву двері низької якості, встановлену компанією-забудовником, треба обов'язково.

Оскільки основним завданням, пов'язаної з заміною дверної конструкції, вважається створення комфортних умов для мешканців і збереження майна в будинку, то тут небажано заощаджувати. Якщо поставити запитання: «Коли в останній раз ви міняли вхідні двері?», То скоріше за все ви навіть і не згадаєте. Вхідні металеві двері купуються не на один рік, тому краще купити хороший і якісний виріб, яке прослужить вам не один десяток років. Бажано також купувати сталеві двері у перевірених, надійних компаній, що мають багаторічний досвід і надають різні послуги, які працюють з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Майте на увазі, що безпеку вашого будинку, збереження вашого майна забезпечується якісною конструкцією, відмінними матеріалами, з яких зроблено дверне полотно, і, безумовно, хорошими дверними замками. Економити на подібних речах, означає піддавати свою безпеку великому ризику. Навіть якщо у вас не вистачає необхідної суми на установку якісної моделі, то краще заощадити на чомусь іншому, наприклад, на декоративній обробці. Якщо у вашому будинку хороший, теплий під'їзд, то можна зупинити свій вибір на дверної конструкції з недорогого матеріалу утеплювача.

Іноді трапляється, що потрібно замінити навіть дуже дорогу вхідні сталеві двері. Ця неприємність відбувається, коли господарі втрачають ключі або стають жертвою грабіжника. На ринку достатньо організацій, які запропонують вам за певну плату розкрити замок. Але, як правило, розкриваючи надійні, якісні замки, можуть мимоволі траплятися пошкодження. Через це подальша експлуатація дверей може стати просто неможливою. Тоді власнику квартири доведеться замінювати всю конструкцію повністю. У разі значного пошкодження дверного отвору може знадобитися його ремонт.

Ремонт можна відкласти на деякий час, але слід розуміти, що з кожним днем зростає ризик чергової поломки. Вибираючи дверну конструкцію на замовлення, слід розрахувати можливі навантаження і передбачуваний термін служби. У компанії, де виготовляють різні моделі за індивідуальними замовленнями, фахівці розрахують всі чинники і виготовлять бажаний зразок. Двері періодично вимагають ремонту. Звичайно, косметичний ремонт вигідніше, але він вимагає належного ставлення, тому своєчасний ремонт дверного полотна допоможе продовжити термін експлуатації. Ставтеся уважно до металевої дверної конструкції, і вона прослужить вам довгі роки!