Підводні камені при виборі вхідних дверей

 

Кожен покупець задумається, за якими критеріями слід вибирати хорошу вхідні двері? Для походу по магазинах вам знадобляться не тільки гроші, але і логіка, і інтуїція хорошого покупця. Погодьтеся, все розуміють, що на китайському ринку не знайти справжнє італійське плаття, і жодна зубна паста не здатна повернути зубам первісну білизну за кілька застосувань.

У будівельному магазині хороший продавець обов'язково розповість вам про основи конструкції дверей і дверних замках. Сьогодні майже у всіх фірмах сталеві двері зроблені досить пристойно, але завжди є ризик нарватися на нечесного продавця, який намагається видати товар кустарного виробництва за якісний. Навряд чи вам запропонують подивитися, з чого зроблена дверна конструкція, тому давати раду в цій ситуації безглуздо. Пов'язано це з тим, що з одного боку кустарні майстерні не бажають відкривати технології свого виробництва, а на заводі для вас ніхто не буде влаштовувати екскурсію з курсом лекцій.

По-хорошому, будь-який менеджер в компанії зобов'язаний знати конструкцію будь вхідних дверей і вміти об'єктивно надавати інформацію, а також аргументувати, чому його товар краще товару конкурентів.

Вибираючи металеві двері, не слід піддаватися рекламним трюкам. До них відноситься прийом про унікальний наповнювачі дверного полотна. Попросіть пояснити вам просто і логічно, з чого складається дверна конструкція, і навіщо саме вам потрібна та чи інша функція. Якщо зберігати вдома золото партії ви не плануєте, то і не варто піддаватися на вмовляння купити двері з супер заливкою і десятьма замками. Не забувайте, що ніхто не застрахований від надзвичайних подій. Якщо МНС не зможе зламати ваші сталеві двері, то вам доведеться виходити в буквальному сенсі слова через вікно.

З приводу дверної коробки треба сказати наступне: на ринку існує два види конструкції дверей. Перший тип — це «замкнута» конструкція, з гнутими профілями, звареними між собою. Другий тип — «незамкнута» дверна коробка. В цьому випадку заповнення сумішшю бетону, дійсно, необхідно, так як без неї двері не буде відповідати певному класу жорсткості.

Не слухайте казок про заповнення дверної коробки спеціальними матеріалами, завдяки яким збільшується теплоізоляція. Також продавці люблять розповідати покупцям про другому аркуші металу, про додатковий захист та інше. Існує тільки одна серйозна причина, по якій можна буде ставити другий лист металу — це підвищення жорсткості конструкції двері. Якщо виробник не має можливостей для створення складних елементів, то він не буде брати кількістю, за яке, врешті-решт, платити покупцеві. Тому виходить, що чесний виробник, який не має хорошого обладнання, створює важку і непідйомну дверну конструкцію, видаючи за серйозні гідності життєво-необхідних заходів. У важких дверей є один дуже великий недолік: через значне навантаження на дверний отвір, з часом може трапитися перекіс дверного полотна.

До ще однієї поширеної легендою відноситься розповідь про застосування легованого листа з невідомими науці властивостями. Навряд чи вам хтось розповість, що сталося з металом після того як він був легирован. Також досить поширена легенда про дифузійної зварюванні, а саме про те, що дана двері має декоративне покриття і використання зварювання призвело б до дефектів. З цієї причини двері просто склеїли. Не потрібно цього вірити.

Завжди покладайтеся на здоровий глузд, і не дозволяйте вішати собі локшину на вуха.

Автор: Nevskaya