Сталеві двері компанії «Тепфасад»

Провідний виробник на ринку металевих дверей компанія «Тепфасад» пропонує оптовим покупцям і в роздріб сучасні моделі дверей від «економ-класу» до класу «еліт», виконаних на замовлення з міцного матеріалу за особливими технологіями.

Виготовлені за новітніми стандартами якості, вони надійно захистять житло від сторонніх, а дизайн додасть індивідуальність. Вся продукція виготовляється з добротного, екологічно безпечного матеріалу на власному виробництві і проходить ретельну перевірку.

В асортименті компанії крім дверей виробляється фурнітура та панелі різного декору.

Чому замовляти потрібно у нас?

• Виготовлення продукції на індивідуальному виробництві, контроль якості;
• Великий вибір продукції;
• Прийнятні ціни на весь товар;
• Замовлення виконується в призначений термін
• Необхідна кількість товару завжди є на складі

Всі вхідні металеві двері виготовлені з високоякісної сталі. Оздоблення та декорування здійснюється з використанням панелей, імітація під «дерево». Весь широкий асортимент продукції, що випускається компанії запропонований в каталозі. Весь товар придбати можна як оптовим клієнтам, так і роздрібним покупцям.

Як здійснюється оптовий продаж дверей?

В компанії «Тепфасад» — виробника сталевих вхідних дверей — ціни орієнтовані насамперед на оптових покупців. Для постійних клієнтів діють персональні знижки. Уточнити ціни на всю запропоновану продукцію можна в прайс-листі, а всю необхідну інформацію по товару, звернувшись до розділу Контакти і написавши повідомлення у вільній формі.

Весь товар сертиТепфасадваний.

Виробник з багаторічним досвідом роботи — компанія «Тепфасад» гарантує якість всієї продукції. Після купівлі вхідних сталевих дверей виробництва «Тепфасад» житло буде під надійною охороною від непроханих гостей.