Як вибрати металеві вхідні двері

 

«Мій будинок — моя фортеця»

Виготовлення металевих дверей в сучасному світі стало як ніколи актуально. Безліч фірм здійснюють виробництво металевих дверей на замовлення. Не всі з них є досить компетентними, серед них трапляються і недобросовісні виробники. І якщо при покупці внутрішньої міжкімнатних дверей Ви ризикуєте втратити тільки певну суму з бюджету, то помилка в придбанні вхідних дверей може коштувати Вам не тільки втратою спокою, здоров'я і частини майна, а й самого життя.

Ви вирішили встановити металеві двері в квартиру, але не знаєте з чого почати? Як не помилитися і вибрати найбільш оптимальний варіант? З яких комплектуючих здійснюють збірку металевих вхідних дверей?

Давайте розбиратися разом.

Готова дверна збірка повинна складатися з:

дверного полотна, зафіксоване 3я або 6ю ребрами жорсткості

тепло- і звукоізоляції

коробка з профільної труби

протизнімні торцеві штирі

замку

оздоблювального куточок

петлею

засувок

декоративної оббивки

і вічка

Основні параметри

З якого б матеріалу не перебувала Ваша двері, вона повинна володіти такими якостями, як:

захист проти зовнішніх впливів, т е. Взломостойкость, а значить, конструкція придбаних дверей повинна мати хорошим запасом міцності.

металеві вхідні двері в квартиру повинні бути забезпечені «вічком», або системою відеоспостереження, для того, щоб забезпечити Вам, можливість контролю над зовнішнім середовищем.

Теплоізоляція і захист від шуму, так само має важливе значення. Ці параметри повинні бути спочатку враховані в конструкції металевих дверей.

Конструкція повинна бути продумана так, щоб перешкоджати будь-яким проникненням із зовнішнього боку. А значить мати міцні захисні пристрої у вигляді дверних замків.

Важливе значення має естетика. Металеві двері в квартиру повинні красиво виглядати, оскільки вони є візитною карткою господарів. Нехай комфорт і затишок Вашої оселі виникне з самого порога.

ДВЕРНА КОРОБКА І КОМПЛЕКТУЮЧІ

Сталевий лист вхідних дверей повинен бути виконаний з легованої, а краще — марганцовістойсталі. На ньому не повинно бути слідів зварювання. Шви спотворюють конструкцію, і через півроку замки, які, Ви поставите в такі двері, будуть заїдати. Профіль повинен бути виключно цілісним.

Запам'ятайте головне — міцні двері — тонкої не буває!

Оптимальна товщина сталевого листа повинна бути не менше 1,5 мм. Якщо сталевий лист буде тонше, то це може негативно позначитися на взломостойкости і міцності. Загальна ширина готової конструкції повинна бути мінімум 50 мм.

Обов'язкова умова міцності металевих вхідних дверей — це наявність від 3-х до 6-и ребер жорсткості. Вони розташовані всередині коробки між двома сталевими листами. Другий лист стали — це не розкіш, а гарантія Вашої власної безпеки! Навіщо він потрібен? Його наявність сприяє підвищенню жорсткості і міцності металевої конструкції.

Стійкість двері підвищує присутність штирів. Для бетонних стін їх довжина повинна бути не менше 10 см., А для цегельних — 20-25 см.

Петлі. Найкращими вважаються сферичні петлі, вони рівномірно розподіляють вагу всієї конструкції, і не допускають перекосів.

Металеві двері в квартиру всередині повинні бути наповнені негорючим екологічно чистим матеріалом. Таким матеріалом може стати мінеральна вата або мінеральна плита.

Замки. Вибір металевих дверей слід починати саме з замків, так як замінити згодом кволі замки надійними, без трудомісткої роботи, і додатковими матеріальними витратами не вийде. Добре якщо їх буде два — сувальдний і циліндровий. Розташовують їх на відстані 30 см один від одного. За такими дверима Ви будете почувати себе, як за кам'яною стіною. Ключ в свердловині повинен повертатися без зусиль.

ВСТАНОВЛЕННЯ

Не робіть ніяких замірів самі! Нехай це роблять фахівці.

Без міцної вхідних дверей будинок не може бути фортецею, тому установка металевих дверей повинна здійснюватися робочими за всіма правилами. Після оформлення замовлення майстер повинен заміряти отвір Вашої квартири, що б майбутня двері сиділа в ньому максимально щільно. Це робиться для того щоб не було щілин і зазорів, і щоб зломщик не міг розкрити вхідні двері. Перед тим як остаточно встановити полотно, потрібно перевірити так званий грюкіт. Тобто наскільки правильно закриваються двері. Краще якщо Ви самі проконтролюєте робітників. Потрібно взяти аркуш паперу і зачинити двері, якщо листок не падає і тримається на тому місці, де прихлопнули, то це означає, що двері встановлена правильно і за рівнем. І тільки після цього можна заливати монтажну піну.

Автор: texst