Види і конструкція вхідних дверей

У сучасному світі люди стали жити не тільки в квартирах, але й «повернулися» до приватних будинків. Захист, звичайно, просто необхіден в настільки жорстокому світі, тому варто звернути увагу не тільки на дизайн дверей, а на їхнє головне призначення — ступінь захисту від зломів.

Підходячи до квартири, мимоволі звертаєш увагу на «очі дому». Цими очима, безсумнівно, є вхідні двері. Але тут треба зробити невелику обмовку: якщо в приватному будинку двері — це тільки доповнення до інтер'єру, то в багатоквартирному будинку або офісному приміщенні двері є візитною карткою господарів.

Основним завданням даної деталі — дверей — є захист господарів від небезпек навколишнього світу. У сучасному світі різновидів дверей дуже багато, і функції їхні не сильно відрізняються. Так наприклад, металеві двері найкраще захищають приміщення від несанкціонованого проникнення.

Якщо заглянути в найближчий магазин, то ви побачите кілька варіантів конструкції таких дверей. Конструкція двері відрізняється: товщиною металу, міцністю, декоруванням, призначенням — офісні, квартирні, вхідні тощо.

Варіантів забарвлення дуже багато, варіантів дизайну дверей, природно, — не менше. Тому запити навіть найвимогливіших покупців будуть задоволені.

Розглянемо варіант металевих дверей зі скляними вставками. Цей варіант металевої конструкції універсальний. При виборі дверей необхідно враховувати не тільки їхнє основне призначення, але і питання естетики і особистого комфорту.

На думку експертів, тип дверей зі скляними вставками не дуже підходить для використання їх як вхідних. Але не можна упускати то факт, що використані в таких дверях скла досить міцні, тому гарантують певну безпеку. Дизайнери ж уважають, що двері зі скляними вставками ідеально впишуться в інтер'єр офісів.

Також даний варіант зручний для власників приватних будинків і котеджів, що вигідно підкреслить індивідуальний стиль їхньої будівлі. Скло може бути як майже прозорим, так і затемненим. Сьогодні розроблені красиві малюнки для скла, які сильно спотворюють картинку за склом, це дозволяє приховати зайве від сторонніх очей.

Багато проектувальників використовують металеві двері як вхідні — в під'їзді. Дане рішення не складно обґрунтувати: металеві двері дуже міцні, в них можна вставити надійний замок, а також вони мають тривалий термін експлуатації, не кажучи про те, що даний тип дверей дозволяє повністю захистити будинок від «непроханих гостей».

Менш популярний варіант — сталеві двері з елементами кування, але про нього теж забувати не варто. Їхня головна відмінність — велика міцність і неповторність за рахунок кування, яке дозволяє використовувати нестандартні дизайнерські рішення.

Усім покупцям хочеться нагадати, що при виборі дверей необхідно враховувати не тільки їхнє призначення, але і матеріал, з якого зроблено даний виріб. Так деякі дешеві конструкції можуть не виконати свого прямого призначення, тобто захисту від сторонніх людей.

Асортимент дверей налічує понад двохсот моделей, тому можна вибрати саме той товар, який припаде до душі.

джерело