Види ремонту стелі

На сьогоднішній день існує багато варіантів обробки стелі. При бажанні створити підвісні стелі ви можете використовувати не тільки гіпсокартон, але і мінераловолокністие і скловолокнисті плити.

Розглянемо структуру подібних видів стельових плит. До складу мінераловолокнистих плит входять неорганічні складові (мінеральна вата, глина), які становлять близько дев'яноста відсотків всього складу цього матеріалу. Крім того, ці компоненти пов'язані крохмалем. Як правило, в магазині ви можете знайти вже готові плити, які можна прикріплювати до стелі. Лицьова сторона плит може мати різну структуру і фактуру. Вона може бути гладкою, рельєфною або перфорованої. Крім усього цього, подібні плити безпечні під час пожежі, вони відповідають всім необхідним вимогам. У них вилучено будь-які горючі компоненти. Відсоток відображення чисто білого світла становить дев'яносто відсотків.

Другий тип стельових плит — це скловолокнисті плити. Головною перевагою можна назвати те, що вони володіють відмінним шумопоглощением і не вбирають вологу, яка знаходитися в повітрі. При бажанні можна вибрати абсолютно будь-який відтінок плиток, колірна гамма включає в себе до 1000 відтінків. Ще скловолокнисті плити здатні знизити відлуння в тому чи іншому приміщення. Такий матеріал вважається одним з найкращих утеплювачі. Іншим плюсом є вага, який зовсім маленький, і стійкість до пошкоджень. Більш того, вони легкі в монтажі, дуже просто їх розрізати на потрібні частини.

Існує також варіант обробки стелі, використовуючи спеціальні панелі. Найчастіше їх використовують в кабінетах, віталень або спальнях. Подібні панелі з ДВП прослужать вам довгий час, вони стійкі до підвищеної вологості. Для господинь важливим буде можливість мити їх миючими засобами. Панелі ж з ДСП не володіють подібними властивостями. Якщо обираєте стелю в ванну, коридор або на кухню, то в цьому випадку рекомендується вибрати алюмінієві панелі в якості основи майбутнього підвісної стелі.

Автор: Magictexts