Як відрегулювати двері форпост

В один прекрасний, а може бути і не дуже, день трапиться те, чого ви ніяк не чекаєте: прийшовши додому з роботи, ви можете несподівано зрозуміти, що ваша чудова вхідні двері стала видавати дуже неприємні звуки, а просто почала скрипіти! З цієї ситуації є кілька виходів. Один з них — викликати фахівця, але скоріше за все термін гарантійного обслуговування вже закінчився, і вам доведеться викласти гроші за його візит. З іншого боку: терпіти нестерпний скрип, що рве нерви теж не потрібно, чекаючи, поки він сам пройде. Найкраще своїми силами відрегулювати систему. Для виконання цієї процедури вам знадобляться наступні інструменти: торцевий ключ на 17 мм (також підійде свічковий автомобільний ключ), мастило WD-40, і ключ-шестигранник.

Попередньо вам потрібно зрозуміти, в якому місці видається скрип. Неприємний звук може бути викликаний тертям дверного полотна про коробку, або цей скрип видають регульовані приховані петлі.

Якщо ваш випадок нагадує перший варіант, тоді слід перевірити: чи не з'явилися видимі оку потертості, послухати, звідки виходить скрип. Якщо ви виявили місце, звідки виходить скрип, починайте регулювання. Перш за все, необхідно послабити середні петлі, а після послабити або нижню, або верхню петлю (в залежності від місця скрипу) і наблизити або відтягнути дверне полотно до коробки. Далі треба затягнути одну гайку біля крайньої петлі і спробувати трохи розхитати конструкцію, таким чином, щоб петля потрапила на місце. Тепер спробуйте закрити двері з ручкою, опущеною вниз, і прислухайтеся: чи не з'явилися зайві шуми. Якщо металеві двері скриплять як раніше, доведеться знову повторити процес регулювання. Якщо ви зрозуміли, що все скрипи зникли, затягуйте всі гвинти і гайки і живіть далі спокійно. У разі, коли між коробкою і дверним полотном залишаються зазори, змастіть графітним мастилом торець. Це врятує вас, правда, всього на пару місяців.

Якщо у вас скриплять петлі, то тут робота має бути легша. У разі скрипу петель, можливе попадання в них бруду. Зазвичай це буває в квартирах або будинках, де проводять будівельні роботи. Продуйте кожну петлю і обробіть мастилом WD-40. Якщо у вас двері форпост 28 моделі, що має кут відкриття 180 градусів, то необхідно змастити і продути петлю зсередини. У деяких випадках раціонально використовувати гумові ущільнювачі. Якщо в дверях з'явилися сторонні шуми, і ви відчуваєте, що протягає, то на будь-якому будівельному ринку придбайте дані ущільнювачі. Найкраще вибирати тонкий ущільнювач, щоб він не перешкоджав нормальній роботі дверної конструкції. На контури ущільнення наклеюється ущільнювач, переважно наклеювати його не по всій довжині, а виключно в тих місцях, де двері погано прилягає до ущільнювача.

Якщо у вас з'явилися питання по регулюванню вхідних дверей форпост, то зверніться в компанію, де дана двері купувалася. У разі гарантійного обслуговування раціонально зателефонувати майстру, встановлюється вам двері і розповісти про проблему. Для післягарантійного обслуговування можна звернутися в будь-яку відому компанію, що займається ремонтом дверей, і всі неполадки будуть усунені в найкоротші терміни.

Скінчено, ремонт вхідних дверей — це справа професіоналів. Тільки фахівець впорається з усіма дефектами швидко і без наслідків для ваших дверей, тому не економте на головному, телефонуйте майстрам!

Автор: Nevskaya