Вікна

Steko

Металлопластиковые окна Steko 2 Металлопластиковые окна Steko 1

Металопластикові вікна Steko — це сучасні технології, стиль і високоякісні матеріали! Виготовляються з профілю ПВХ, який армований сталлю. Це забезпечує відмінні експлуатаційні якості і прекрасну міцність наших виробів.

WDS (Вікна Стиль Трейдінг)

Металлопластиковые окна WDS 1

Металлопластиковые окна WDS 2

Металлопластиковые окна WDS 4

Металлопластиковые окна WDS 6

wds окно

Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» є одним з найпотужніших заводів-виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод укомплектований найсучаснішим виробництвом. Обравши нашу компанію, Ви отримаєте високоякісну продукцію в мінімальні терміни. Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент ПВХ виробів:

  • металопластикові вікна;
  • балконні та міжкімнатні двері;
  • вхідні пластикові двері;
  • нестандартні конструкції.

З моменту заснування компанія «Вікна Стиль Трейдінг» створила свою дилерську мережу, яка обслуговує наших клієнтів у багатьох регіонах України. Завдяки висококваліфікованим дизайнерам нашої компанії, ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам нестандартні конструкції різних форм та оздоблення. Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» співпрацює з такими відомими компаніями, як: «Miroplast», «Siegenia Aubi», «Axor Industry».

Всі металопластикові конструкції виготовляються з ПВХ – профілю WDS, що завоював довіру серед споживачів України завдяки своїм високим показникам якості.

Продукція від компанії «Вікна Стиль Трейдінг» надасть Вашій оселі тепла та затишку, а завдяки нестандартним формам і оздобленню, Ваші металопластикові конструкції стануть справжньою окрасою помешкання.

VEKA

Купивши пластикові вікна з профілів VEKA, ви забезпечите ідеальні умови для відпочинку і роботи та заощадити чимало коштів на опалення. Вікна з профілів VEKA Proline – ідеальне рішення для Вашої нової квартири або дома.