Як швидко прибрати квартиру

Коли до вас несподівано повинні прийти гості, а у вас удома «Армагеддон»: гора немитого посуду, розкиданий одяг, на полицях накопичується пил, про ванну і туалет взагалі — згадувати страшно! Не впадайте у відчай, можна поправити. Перш за все, озбройтеся вологою ганчіркою і пилососом, після — сміливо приступайте до роботи.

Прибирання починайте з передпокою — саме тут ви будете зустрічати гостей. Потрібно прибрати взуття в тумбу, верхній одяг акуратно повісити і не забудьте залишити кілька вільних гачків. Підлогу необхідно пропилососити або підмести, це залежить від того, як вам зручніше, підлогу помиєте в останню чергу.

Далі переходимо у ванну кімнату і туалет. Щоб помити ванну, перемкніть воду на душ і змийте її, протріть, використовуючи засіб для чищення, якщо немає нічого, то використовуйте соду або намильте мочалку милом. Знову змийте ванну. Такі ж дії потрібно зробити і з раковиною. А тепер найнеприємніше — це унітаз, протріть серветками для прибирання ободок і сидіння, йоржиком почистіть внутрішність унітазу, спустіть воду. Щоб йоржик швидше висох, затисніть його сидінням на три хвилини, а потім поставте його на місце. Не забудьте підмести підлогу.

Плавно переходимо до вітальні, спочатку збираємо сміття і розкидані речі, потім пилососимо і витираємо пил. План дій завжди один — начебто нічого складного.

На кухні збираємо посуд і витираємо стіл, далі потрібно помити її, хоча б більшу частину. Спочатку чашки, потім тарілки, вилки і ложки, сковорідку і каструлі в кінці. Не забудьте протерти плиту. Підмітаємо підлогу.

Після кухні наводимо лад в інших кімнатах, якщо такі є, порядок той же: зібрати розкидані речі, пропилососити або підмести, витерти пил.

Тепер настала черга вологого прибирання — пройдіться по всіх кімнатах, у такому ж порядку, і помийте підлогу, якщо потрібно, змініть воду.

І на десерт — залишилося викинути сміття, його залишати не потрібно, неприємний запах від нього зіпсує всю картину.

Вуаля — який ви все-таки молодець, можете зустрічати гостей. Приємного вам відпочинку. І не забувайте головне правило: «чисто не там де часто прибирають, а там де не смітять».