Які вибрати двері

Отже, ви вирішили змінити всі двері. Чудово. Але завдання не так вже проста, як може здатися спочатку. Вам доведеться зробити нелегкий вибір, адже асортимент дверей сьогодні настільки великий, що можна розгубитися. Броньовані двері, двері-гармошки, орні і навіть обертаються двері, і ще безліч варіантів дверей, які можуть задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Почніть з ретельного огляду кожного дверного отвору, який ви маєте намір прикрасити новенької дверима. Уважно зніміть всі розміри і запишіть їх. Ваші майбутні двері повинні бути придатними під розміри дверних прорізів.

Вам належить вибрати варіант кожних дверей, яку ви маєте намір придбати. У широкий отвір просторій вітальні рекомендується встановлювати двостулкову орні двері, тому що вона надає великій кімнаті класичну урочистість, при цьому не доставляючи незручностей широкими стулками при відкриванні. В непрохідні кімнати невеликої площі найкраще встановлювати орні одностулкові двері, але тут будьте особливо уважні і вирішіть для себе точно, вліво або вправо повинна відкриватися двері, а так само назовні або всередину. У разі, якщо площа квартири скромна, то ви можете зупинити свій вибір на розсувних дверях. Такі двері обійдеться вам трохи дорожче, але квадратні метри життєвого простору набагато дорожче, тим більше, що гроші на двері вам доводиться витрачати нечасто, погодьтеся. Більш демократичний за ціною аналог розсувних дверей — двері-гармошки. Їх теж є чимало різновидів, і ці двері мають непогані показники шумоізоляції. Двері-гармошки, до речі, мають додатковий плюс — вони легко і швидко виготовляються на замовлення, чого не можна сказати про жорсткі, стаціонарних дверях.

Обов'язково визначтеся, які двері повинні бути глухими, а які легкими. Погодьтеся, набагато зручніше прикрити двері в кімнату сплячого малюка і займатися повсякденними турботами спокійно, ніж постійно пошепки обсмикувати забившіхся домашніх. Засклені двері мають набагато нижчі показники шумоізоляції, ніж будь-які інші двері. Причому, чим більше площа скління, тим краще звукопроникність. Застосування склопакета істотно покращує шумопониження, але помітно впливає на ціну двері.

Важлива умова, яку ви не повинні забувати при виборі дверей, це ваша дитина. Якщо деякі вибрані вами двері будуть з склінням, то звертайте увагу на спосіб кріплення скла в двері, а так само висоту незаскленому частині дверей; ніж вона буде більше, тим краще. Бажана марка безосколкового скла з хорошою товщиною. Так-же враховуйте вагу двері, це дуже серйозно. Важка глуха двері в дитячій кімнаті, розкрив від раптового пориву протягу, може заподіяти вашій дитині біль або, що гірше того, нанести травми.

Двері на балкон і лоджію традиційно засклені у верхній половині. Ніякі інші двері в ці отвори ніколи не ставляться. Зупиняйте свій вибір на утеплених дверях зі склопакетами. Якщо ваш балкон не засклений, то обов'язково, щоб ці двері були виконані з ПВХ-профілю. Навіть якщо всі двері у вашому домі виконані з цінних порід дерева і нагадують гостям епоху Ренесансу, все одно двері на незаскленому лоджію повинні бути пластиковими. Не потрібно турбуватися, ніякого дисбалансу в вашому загальному дизайні не відбудеться. Фірми-виробники зараз роблять такі пластикові двері, що ви ледь відрізните їх від класичних, дерев'яних дверей. Ці двері найкраще підходять на балкон, так як більш стійкі до впливу зовнішнього середовища. Дерев'яні двері, або двері з похідних деревини не можуть похвалитися такою стійкістю. А двері з пластику, що не менш важливо, набагато легше мити і взагалі догляд за ними самий мінімальний, а служать вони набагато довше класики.

Вхідні двері, звичайно, повинні бути міцними, неприступними, абсолютно звуконепроникними і т. П. Ви так багато хочете від простої двері? І, тим не менш, ваше бажання мати саме такі двері буде легко виконано. Сьогоднішні виробники давно готові до будь-яких примх клієнтів. Вхідні двері виготовляють з міцних марок сталі, оснащують сучасними запірними механізмами та іншими корисними і модними аксесуарами. Сталеві зовнішні двері захищають нас не тільки від злодіїв, а й від шумів, протягів, морозу, сторонніх очей і навіть ... запахів. Широкий вибір оздоблювальних матеріалів і фурнітури дозволити вам вибрати двері на ваш смак. Тут труднощів у вас не виникне, проте при виборі вхідних дверей загострити увагу на замок. Найголовніше у вхідних дверях — це замок, і від того, наскільки він надійний, буде залежати збереження вашого майна, ваше здоров'я і, не дай Бог, звичайно, ваше життя.

Найбільш поширені зараз замки — затворні і фіксальной. Рекомендуємо оснастити ваші двері обома замками. І краще зарубіжної фірми-виробника.

Ну що, ви вже йдете вибирати двері в своє світле майбутнє?