Жалюзі — прекрасний вибір!

Ремонт закінчився. Ви прикрасили свій будинок без дизайнера. Але оформлення ще не закінчилося. На стінах красиві і дорогі шпалери, стеля сяє. Але що ж вибрати? Штори або жалюзі? Пластикове вікно просить оформити себе чимось оригінальним. Установка нових жалюзі зробить вашу квартиру ефектною, сучасної і модною.

Багато хто любить поєднувати минуле століття з новим, підбираючи жалюзі і штори. Але жалюзі не треба прати і прасувати. Це ставить їх на перше місце за перевагами перед фіранками і шторами. А також кожна господиня оцінить цей величезний плюс. Наші звичайні «пилозбірники» — легкі фіранки і штори не здатні зберегти тепло в кімнаті, тоді як жалюзі вам забезпечать це. Це оригінальне диво також забезпечує необхідне усамітнення і знижує рівень шуму. Унікальна за властивостями пилевідштовхуючий просочення охороняє від пилових потоків. Жалюзі дуже практичні і економічно вигідні. Їх акуратні легкі лінії чудово виглядають на вікнах будь-якої форми.

Звичайно, ви будете враховувати при виборі все. Місце установки, ціну, зовнішній вигляд, горизонтальні або вертикальні, матеріал і колір.

Якщо це кухня або ванна, то матеріал повинен бути міцним і вологостійким (металеві, пластикові), щоб було легко доглядати. Якщо вітальня — тканинні. Кабінет, коридор — прості тканини. Спальня та дитяча — відмінно підійдуть рулонні штори.

Також враховуйте, чи будуть вони підкреслювати стиль кімнати або залишаться непомітними. Скільки потрібно світла в кімнаті. Темна кімната або досить світла? Горизонтальні відмінно захищають від зайвих очей і яскравого світла.

Для багатьох колір має величезне значення. Необхідно враховувати чи буде він поєднуватися і гармоніювати з кольором навколишнього меблів і шпалер. У дитячу можна вибрати яскраві тони, в кухню — кремовий.

Головне відчувати, що ви сам собі дизайнер, а далі насолоджуватися комфортом і затишком!

Автор: Армілла